درحال بروز رسانی سایت هستیم و موقتا ارائه پنل پیامک تا اتمام بروز رسانی سایت متوقف شده است

درباره ارس پیامک

درباره ارس پیامک بیشتر بدانید

این مرکز از سال 1396 شروع به فعالیت کرده و در اواخر سال 1397 نیز با اخذ نماد الکترونیک و نماد ساماندهی رسما کار خود را استارت زده و در این راه با کسب موفقیت هایی در خور توجه برای خدمت به کسب و کارها با ارائه خدمات پیامکی در خدمت عزیزان و سروران گرامی میباشد.

ارس پیامک یک سامانه اینترنتی برای ارسال، دریافت و مدیریت پیامک‌ها انبوه و تماس های ابری است. مجموعه ما به دنبال آن بوده که یک سامانه کامل اما در عین حال ساده را در اختیار کسب و کارها قرار دهد. سامانه‌ ارس پیامک که از پشتیبانی با کیفیت و زیرساخت قدرتمند و کارشناسان مجرب و آموزش اصولی برخوردار میباشد.

داستان ما

بیشتر از 5 سال پیش دورهم جمع شدیم و راجع‌به این موضوع صحبت کردیم که چطور می‌توانیم کسب‌وکارها و مشتری‌هایشان را به‌هم نزدیک‌تر کنیم؟ چطور می‌توانیم یک دوستی قشنگ و ادامه‌داری را بین‌شان ایجاد کنیم؟ چطور می‌توانیم کاری کنیم که هم کسب‌وکارها و هم مشتری‌هایشان رشد کنند و تجربه متفاوتی را از کنار هم بودن داشته باشند قصه ارس پیامک از اینجا بود که شروع شد… حالا که از آن روزهای اول سال‌ها می‌گذرد، با دیدن حمایت و محبت مشتری‌های عزیزمان، مطمئن شدیم که مسیرمان را درست آمدیم. پس به همین خاطر مصمم هستیم که با قدرت در همین مسیر به راهمان ادامه بدهیم تا سامانه‌ای باشیم که تمام مشتری‌هایمان به انتخاب آن افتخار کنند.
سال فعالیت
0 +
نماینده فعال
0 +
کاربر فعال
0 +
ارسال پیامک روزانه
0 +

با تیم ما تماس بگیرید یا پلتفرم ما را به صورت کاملا رایگان امتحان کنید