درحال بروز رسانی سایت هستیم و موقتا ارائه پنل پیامک تا اتمام بروز رسانی سایت متوقف شده است

ثبت نام شما با موفقیت انجام شد.

از اعتماد شما به ارس پیامک متشکریم.

تراکنش با موفقیت انجام شد .

برای دریافت 100 پیامک بیشتر  این صفحه را مطالعه نمایید تا نحوه دریافت را مطلع شوید.

زمان تقریبی دریافت هدیه : 5 دقیقه

همچنین، نام کاربری و کلمه عبور به محض تایید اطلاعات توسط اپراتور از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود.

تا چند لحضله دیگر اطلاعات پنل برای شما ارسال خواهد شد

انواع خطوط در سامانه پیامک (مهم)

خطوط به دو دسته تبلیغاتی و خدماتی تقسیم می شوند، با خطوط خدماتی امکان ارسال پیامک تبلیغاتی وجود ندارد زیرا شرکت ارس پیامک  با پرداخت 50 میلیون سفته به اپراتور، متعهد شده است که از این خطوط پیامک تبلیغاتی ارسال نمی شود.

خطوط خدماتی سامانه 3000505 و 5000125475 می باشد، این خطوط برای ارسال پیامک اطلاع رسانی قابل استفاده است و در صورت ارسال پیامک تبلیغاتی، پیامک رد شده و تایید نمی شود.

برای ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های مسدود: ابتدا پیامک را با خطوط تبلیغاتی (500010707 یا 10009589) ارسال نموده و بعد از ارسال پیامک وارد بخش گزارشات ارسال شوید، فیلتر نمایش را بلک لیست قرار دهید و گزینه ارسال دوباره از طریق سیمکارت را بزنید تا از طریق خطوط سیمکارت شرکت ما پیامک به شماره های مسدود و بلک لیست ارسال شود، لازم به ذکر است که در مرتبه اول بابت پیامک های ارسال نشده هیچ هزینه ای از شما کسر نمی شود.

در صورتی که به هر دلیلی پیامک شما ارسال نشد وارد بخش گزارشات ارسال شده > کد بالک پیامک را یاداشت نموده از طریق تیکت پشتیبانی ارسال نمایید تا بررسی شود، تنها روش پیگیری پیامک از طریق ارسال کد بالک به واحد پشتیبانی (از طریق تیکت پشتیبانی ) می باشد و کارشناسان ما در  تیکت نتیجه را به شما اعلام می کنند، بعد از پاسخ به تیکت پشتیبانی شما، نتیجه از طریق پیامک به شما اعلام می شود.

سرعت ارسال پیامک در سامانه بسیار زیاد است، بنابراین در صورتی که پیامک شما با تاخیر ارسال شد این مورد را از طریق تیکت پشتیبانی اعلام نموده تا بررسی شود و مشکل شما برطرف شود.

بسیار مهم: در صورتی که از موبایل برای ورود به سامانه استفاده می کنید صفحه کلید شما می بایست حتما در حالت اعداد لاتین باشد.

ارسال پیامک کمتر از 5 ثانیه

اگر قصد دارید از سامانه پیامک برای ارسال پیامک کد فعال سازی استفاده نمایید، این صفحه را مطالعه نمایید تا پیامک شما کمتر از 5 ثانیه ارسال شود.